Slide background

INFO

odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania..

Slide background

INDYWIDUALNE PROJEKTY

namalujemy tło specjalnie dla Ciebie

Slide background

ATRAKCYJNE OFERTA

ponad 150 wzorów teł

Dlaczego powinienem wybrać tło marki ROSA?

Tła fotograficzne są niezastąpionym elementem studia fotograficznego. To od ich wyboru zależy w dużym stopniu efekt końcowy wykonanej fotografii. Decydując się na produkt dopracowany i dobry jakościowo zmniejszamy ryzyko koniecznych korekt zdjęcia w postprodukcji.

Szeroka gama naszych produktów w zdecydowanej większości wystarcza by sprostać Państwa wymaganiom. Jeżeli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego wzoru, możemy wykonać tło według indywidualnych wskazówek.

Odpowiedzi na to jak są wykonane tła? jak są wysyłane? ile kosztują? oraz szereg innych pytań znajdą Państwo w tekście poniżej.

Jeżli interesujące zagadnienie nie zostało poruszone lub wytłumaczenie nie jest wyczerpujące prosimy o zapytanie poprzez formularz e-mail.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Temat

Wiadomość

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Każde tło jest nawinięte na papierową rurę o średnicy 50mm i zapakowane w kartonowe pakowanie o średnicy 10cm. Takie zabezpieczenie gwarantuje w 100% bezpieczne dostarczenie towaru bez uszkodzeń.

op02

op01

Przeciętny okres oczekiwania na tło wybrane z naszej oferty wynosi do 14 dni roboczych. W nielicznych przypadkach okres ten może być dłuższy o czym informujemy przy zapytaniu ofertowym lub po złożeniu zamówienia. Termin realizacji teł jednobarwnych jest krótszy niż 14 dni.

Tła jednobarwne, mozaikowe oraz scenkowe są produkowane na importowanym z Niemiec materiale polipropylenowym o wysokiej gramaturze. Przed położeniem ostatecznej warstwy farby na której znajdzie się namalowany motyw, materiał na tło jest potrójnie przygotowywany by spełniał odpowiednie parametry.

war01

Maksymalna szerokość tła jaką jesteśmy w stanie wykonać wynosi 320 cm przy długości 600 cm. W przypadku niestandardowych zamówień istnieje możliwość wykonania niektórych teł w orientacji poziomej z łączeniem podłogi. W efekcie uzyskamy maksymalny rozmiar 720 cm x 600 cm.

Tła jednobarwne są wykonane z takiego samego materiału jak tła mozaikowe czy scenkowe. Materiał użyty do ich produkcji jest materiałem polipropylenowym importowanym z Niemiec.

war01

Tła wysyłamy firmą kurierską UPS. Firma ta przyjmuje przesyłki do wymiaru 270cm. Maksymalny wymiar tła wysyłanego w ten sposób ma szerokość 268cm. Koszt takiej przesyłki wynosi 70,-zł netto. Przy mniejszych tłach do szerokości 200cm koszt przesyłki firmą UPs wynosi 40,-zł netto.

Szersze tła wysyłamy firmą Siódemka. Przy wymiarze paczki 300,-cm koszt przesyłki wyniosi 150,-zł netto. Tło posiada w takim przypadku szerokość 298cm.

Każde tło posiada zabezpieczoną podłogę warstwą półmatowego lakieru. Zapewnia on ochronę przed niewielkimi zabrudzeniami jednocześnie ułatwiając czyszczenie
powierzchni tła. Do jego ‚mycia’ należy używać delikatnych detergentów np. woda z płynem do mycia naczyń. Powierzchnię tła należy dokładnie zamieść miękką
szczotką a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Intensywne tarcie szczotkami może spowodować całkowite usunięcie farby z tła.

war03

war02

Wszystkie nasze produkty wykonywane są na ‚moletkowanym’ materiale. ‚Moletka’ posiada kształt rombów które w doskonały sposób rozpraszają światło. Wszystkie rodzaje używanych przez nas farb są matowe. Odbijanie światła od powierzchni produkowanych przez Nas teł staramy ograniczyć do minimum. Pierwsza fotografia prezentuje w dużym powiększeniu fakturę materiału. Na drugim zdjęciu bezpośrednio za prawą krawędzią kadru znajdowała się czasza softboxu 25 cm x 100 cm ustawiona wprost na obiektyw. Widać w jakim stopniu podłoga tła ‚blikuje’.

mol01

war04

Wystarczy wypełnić cały formularz zamówieniowy który znaduje się na stronie kontktowej.

Przy składaniu zamówienia bezpośrednio poprzez email należy pamiętać o podaniu:

numer produktu lub przesłać indywidualny projekt.
podać wymiary zamawianego tła.
podać wysokośc jego zawieszenia.
określić czy wprowadzone mają zostać zmiany ( w przypadku tła z naszej oferty).
podać dane do faktury oraz dane do wysyłki.

Przy każdym elemencie w opisie znajduje się informacja o rodzaju materiału wykorzystanego do wykonania „bryły”, scenografii.

Najczęściej bryły wykonywane są ze styroduru, drewna, pcw, pcv.

Preferujemy odbiór osobisty. Wysyłki realizujemy firmą UPS jeżeli gabaryty paczki nie przekraczają maksymalnych wymiarów akceptowanych przez przewoźnika. Zazwyczaj ze względu na duże gabaryty koszty paczki są wysokie.